Regióny

17. marca 2023

Možno už len najstaršia generácia si pamätá na tradíciu „korzovania sa“ v centrách miest. Bola to doslova pravidelná spoločenská udalosť, kedy sa mešťania prechádzali po korze, debatovali či si dali zákusok a kávičku v niektorej z kaviarní.

Región Tekov v spolupráci s Hotelom Lev v Leviciach sa rozhodli priblížiť tradíciu korzovania aj tým neskôr narodeným.

Pozývajú vás NA KORZO v Leviciach prežiť príjemné chvíle počas divadelných predstavení vo štvrtok 23. marca 2023 v centre mesta v historickom mestskom Hoteli Lev.

Počas popoludnia a večera budete mať možnosť pozrieť si predstavenia hercov z Teáter Komika v pôvodnej divadelnej sále hotela Lev, ktorá je jedinečná svojou architektúrou.

Divadelná sála patrila dlhé desaťročia k najväčšiemu uzavretému priestoru v meste a usporadúvali sa v nej najvýznamnejšie kultúrne a spoločenské udalosti. Profesionáli a levickí ochotníci v nej často hrali rôzne divadelné predstavenia.

Príďte si prezrieť ikonický pôvodný mestský hotel počas sprevádzanej prehliadky jeho interiéru a objavte umelecké skvosty i jedinečnú architektúru v každej jeho časti.

Priamo v hoteli si môžete dať chutný obed a po ňom skvelú kávičku. V prípade, že si zakúpite lístky na divadelné predstavenia, dostanete na svoj obed aj zľavu. Ak ju nevyužijete v deň predstavenia, môžete si ju uplatniť až do 23.4. 2023. Využite zľavu 15% na obedové menu pri kúpe vstupenky na detské predstavenie a 30% ku vstupenke na kabaret pre dospelých.

Program:

15:00 Riadená prehliadka interiéru Hotela Lev – bez poplatku, stretnutie pred hotelom

17:00 Predstavenie pre deti – prasiatko PiGi – cena lístka 3,50 €

19:30 Predstavenie pre dospelých – kabaret pre dospelých – Večer na druhú – cena lístka 8,00 €

Predpredaj a predaj vstupeniek v deň predstavenia na recepcii Hotela Lev, Ul. Čsl. armády 2, centrum mesta Levice.

Viac info tu.