Krížom
krážom
termálnym
rajom

Objavte termálny raj v
Nitrianskom kraji.

Jeden kraj, desiatky termálnych prameňov. Termálna voda je nepochybne jedným z bohatstiev Nitrianskeho kraja.

Na území s rozlohou 6 344 km² na vás čaká až 11 termálnych kúpalísk a aquaparkov s rozmanitým zložením termálnych vôd, pestrou ponukou vodných atrakcií pre malých i veľkých a skvelými službami.

Zabavte sa v najväčšom bazéne s vlnobitím v Štúrove, doprajte si rodinný či romantický wellness v Patinciach, okúpte sa v slovenskom „Pamukkale“ v Santovke, zregenerujte svoje svalstvo v termálnej vode v Nesvadoch, objavte priaznivé účinky slanej geotermálnej vody v Poľnom Kesove a Podhájskej, alebo nechajte deti vyšantiť sa na obľúbenom mestskom kúpalisku Štrand v Nových Zámkoch.

Navštívte Nitriansky kraj, vyskúšajte blahodarné účinky našich termálnych vôd, vychutnajte si zábavu pre celú rodinu i dokonalý oddych v termálnom raji.

waves

Užívajte si Nitriansky termálny raj teraz ešte výhodnejšie!

Vďaka mobilnej aplikácii Quappka získate zľavy na vstupy a služby v zapojených termálnych kúpaliskách a aquaparkoch v Nitrianskom kraji.

Stiahnite si Quappku do svojho mobilu a majte vždy aktuálne zľavy poruke.

Štartovacie zľavy!

Získajte garantovanú štartovaciu zľavu na vstup do jednotlivých termálnych kúpalísk ako poďakovanie za stiahnutie Quappky.

Navyše, každé dva týždne nájdete v Quappke nové zľavové kupóny na vstupy a služby v partnerských termálnych kúpaliskách.

Ako to funguje?

Po registrácii máte vygenerovaný osobný QR kód, v ktorom sú uložené garantované štartovacie zľavy. Dvojtýždenné zľavové kupóny stačí aktivovať jedným klikom a automaticky sa priradia k vášmu QR kódu.

Pri pokladni na príslušnom kúpalisku stačí ukázať váš QR kód. Po jeho naskenovaní dostávate aktivovanú zľavu.

Pridajte rodinu

Zaregistrujte ďalších členov svojej rodiny a využívajte zľavy spoločne.

Každému členovi rodiny bude pridelený osobný QR kód.

quappka
Vadas-Thermal-Resort-Sturovo-wellness
Vadas-Thermal-Resort-Sturovo-wellness-1
kupalisko vadas

Vadaš Thermal Resort Štúrovo

V najväčšom termálnom kúpalisku na Slovensku v meste s najväčším počtom slnečných dní v roku na vás na ploche 30 ha čaká takmer 10 tisíc m² vodnej plochy v podobe ôsmich vonkajších a piatich vnútorných bazénov s termálnou vodou. Nielen deti sa zabavia v bazéne s umelým vlnobitím, v toboganovom parku či zábavno – zážitkových bazénoch. Bazén Oáza s ostrovčekom na chytanie bronzu, pomalou i divokou riekou, vodným basketbalom a volejbalom je stvorený pre milovníkov slnka a vody. Milovníci vodných športov ocenia jazero s možnosťou člnkovania, wakeboardu alebo vodného bicyklovania priamo v areáli.

Wellness_Hotel_Patince_bazen_1920x1080_00 - kópia
Wellness_Hotel_Patince_2023_Wellness_LQ_04
Wellness_Hotel_Patince_2023_Wellness_LQ_06
Wellness_Hotel_Patince_131
Wellness_Hotel_Patince_034
A07A0864-min
A07A0886-min
Wellness_Hotel_Patince_033

Wellness Hotel Patince

Ak wellness, tak určite vo Wellness Hoteli Patince. Zažite dokonalý wellness pobyt pre všetky vekové kategórie v našej najjužnejšej obci. Okúpať sa môžete v desiatich bazénoch – troch celoročných vnútorných a siedmych vonkajších. Vyskúšajte špeciálny relaxačný kúpeľ priamo v termálnom jazierku, v ktorom vyviera termálny prameň a nechajte termálnu vodu priaznivo pôsobiť na vaše kĺby a svaly. Neďaleká Marina Patince ponúka výletné plavby po Dunaji.