Správy

26. januára 2023

Blíži sa Valentín, obľúbený sviatok všetkých zamilovaných. Či už ste čerstvo zamilovaní, alebo tvoríte stabilný pár už roky, štipka romantiky prospeje každej dvojici. Poďte sa s nami pozrieť na pestrú valentínsku ponuku v Nitrianskom kraji.

Valentínsky relax v termálnej vode

Oddýchnite si vo dvojici v príjemnej termálnej vode vo Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Vyberte si romantický balík na dve noci / tri dni alebo tri noci / štyri dni. Okrem relaxu v termálnej vode, regenerácii vo wellness centre a skvelého jedla, si môžete spríjemniť pobyt romantickými potulkami po susednom Ostrihome, kde okrem krásnych výhľadov a bohatej histórie, nájdete aj skvelú gastronómiu v Michelinskej reštaurácii Bistro 42.  Ak ste fanúšik nerušeného plávania, môžete vyskúšať ranné plávanie – od 5:30 do 8:40 hod.

Nočné kúpanie v termálnej vode? V Thermál Nesvady môžete 17. februára od 21:00 do 23:00 hod. zažiť Valentínske nočné kúpanie. Okrem relaxu v termálnej vode pod hviezdnou oblohou na vás čaká welcome drink a zábava v podaní Dj Krkana.

Termálne kúpalisko Podhájska si pre vás 11. februára pripravilo Valentínsku noc. Okrem nočného kúpania vo Wellness centre Aquamarín na zaľúbencov čaká welcome drink, občerstvenie, disko a bohatý program, o ktorý sa postará Juraj Bača a Veronika Paulovičová. Vstupenky si môžete rezervovať tu.

V ThermalPark Nitrava v Poľnom Kesove si pre všetky páry pripravili valentínsky balíček. V utorok 14.2. si môžu všetky zamilované dvojice užiť dvojhodinové kúpanie v termálnej vode a hodinu relaxu v saunovom svete za zvýhodnenú cenu. Ak chcete prekvapiť svoju polovičku, všetky potrebné detaily nájdete tu.

 

Romantika v kaštieľoch

Zámok Topoľčianky vás pozýva na ročník Valentínskeho plesu, ktorý sa uskutoční 11. februára 2023. Preneste sa do histórie a zabavte sa v unikátnych priestoroch Zámku Topoľčianky. Ak ste z ďaleka, alebo sa chcete zabaviť naplno, môžete sa ubytovať priamo v zámku.

Všetci milovníci plesovej zábavy by si nemali nechať ujsť  22. Reprezentačný ples Grófa Huňadyho v Hoteli Kaštieľ Mojmírovce ****.  Moderátor Peter Varinský, duo DANY M & DJ Ševčo a tanečné vystúpenie školy HOUSE OF DANCE by Tomáš Surovec sú zárukou skvelej zábavy. „Plesať“ v historických priestoroch môžete už 11. februára 2023 od 19:00 hod.

Čo môže byť viac romantické ako zažiť Valentína v kaštieli, kde to priam dýcha romantikou v kombinácii s unikátnymi historickými priestormi a chutnou gastronómiou? Chȃteau Appony v Oponiciach si pre všetkých romantikov pripravilo Valentínsky pobyt, počas ktorého si vychutnáte aj 3- chodovú večeru a neobmedzený relax vo wellness. Na každú dámu čaká šperk. Alebo si môžete zakúpiť Valentínsku poukážku, ktorá obsahuje 3- chodovú večeru, celodenný vstup do wellness, kyslíkový bar aj 30 minútovú masáž pre dvoch.

Romantické chvíle vo dvojici si môžete dopriať aj počas valentínskeho pobytu v kaštieli Chȃteau Belá, ktorý bol počas mnohých rokov oceňovaný ako najromantickejší hotel na Slovensku. Okrem romantickej večere pri sviečkach na vás čaká neobmedzený vstup do SPA, fľaša Chȃteau Belá sektu a raňajky s pohárom Prosecca.

 

 

Valentín a víno

Valentín a kvalitné víno spolu tvoria dokonalý pár. Vinárstva v Nitrianskom kraji si pre zaľúbencov, ktorí si radi vychutnajú skvelé víno, pripravili špeciálne valentínske ponuky.

Oslávte sviatok zamilovaných zážitkovou večerou v sprievode lahodných vín vo vinárstve Predium Vráble, ktoré si pre vás pripravilo 5 – chodovú večeru párovanú s vínami. Taktiež si môžete vybrať špeciálny balíček s ubytovaním a stráviť noc v štýlových priestoroch vinárstva Predium.

Milovníci kulinárskych zážitkov si prídu na svoje na degustačnej večeri s ubytovaním a raňajkami v Château Rúbaň. Čaká na vás welcome drink, 4-chodová večera párovaná s vínami Château Rúbaň v sprievode živej hudby a prenocovanie v dvojlôžkových izbách uprostred krásneho lesoparku v štýlovom guesthouse.

Vinárstvo Velkeer tento rok stavilo na slogan „Ženy nechcú na Valentína kvety, ženy chcú Tri Ruže!“ Ak vaša polovička miluje víno, potešte ju ružovým cuveé Tri ruže od vinárstva Velkeer. Cuvée troch najlepších ružových vín z ročníka, ktoré získalo už mnohé ocenenia, bude príjemnou bodkou za valentínskym večerom.