Správy

14. februára 2024

Mobilný aquapass Quappka prináša zľavy na vstupy a služby v kúpaliskách a aquaparkoch v Nitrianskom kraji.

Aktualizácia 1.4.2024:  zimná sezóna v mobilnej aplikácii Quappka sa chýli ku koncu. Nezmeškajte poslednú šancu využiť exkluzívne zľavy, ktoré platia do 30.4.2024. Po tomto dátume dočasne nebude možné využívať zľavy z aplikácie Quappka. Takže do konca apríla je vaša posledná šanca využiť výhody zimnej verzie.

V rámci kampane Termálny raj prichádzame s novinkou – mobilnou aplikáciou Quappka.

Jedným z bohatstiev Nitrianskeho kraja sú nepochybne termálne pramene. Celoročne otvorené termálne kúpaliská a aquaparky, ponúkajúce aj wellness služby, sa tešia obľube návštevníkov aj počas zimnej sezóny. Sú vyhľadávaným miestom víkendových pobytov, ale aj jednodňových výletov.

Vďaka skvelej spolupráci s riaditeľmi jednotlivých termálnych kúpalísk a technologickému riešeniu od firmy Cardberg sa nám podarilo vytvoriť unikátny produkt. Inšpirovali sme sa populárnymi skipassmi. Využili sme, že nikto zatiaľ neponúka aquapass zahŕňajúci zľavy vo viacerých samostatných zariadeniach v rámci jedného kraja.

Názov Quappka je slovná hračka, ktorá vznikla spojením slov kvapka a aplikácia, hovorovo „appka“.

Tento unikátny produkt umožní využívať zľavy na vstupy a služby v zapojených kúpaliskách v Nitrianskom kraji.

Ako to funguje?

Aplikáciu Quappka si stiahnete do svojho telefónu, buď cez Obchod Play alebo cez App Store. Vyplníte osobné údaje a dostanete osobný QR kód, do ktorého sa „ukladajú“ všetky aktivované zľavy.

Za inštaláciu aplikácie vás odmeníme štartovacou zľavou na vstup do zapojených kúpalísk. Túto úvodnú zľavu môžete počas sezóny využiť iba raz. Garantovanú zľavu však nájdete v aplikácii dvakrát ročne – raz v letnej a raz v zimnej sezóne.

Každé dva týždne na vás v aplikácii čakajú nové zľavové kupóny, buď na vstupy alebo služby. Tieto dvojtýždňové kupóny si jednoducho aktivujete jedným ťuknutím. Aktivovaná zľava sa automaticky ukladá do vášho osobného QR kódu.

Pri pokladni v termálnom kúpalisku stačí ukázať QR kód, ktorý pracovník pokladne naskenuje a vami aktivovaná zľava vám bude automaticky uplatnená.

Pridajte rodinu

Nie je potrebné, aby každý člen rodiny mal nainštalovanú vlastnú Quappku. Ďalších členov jednoducho pridáte kliknutím na hlavné menu (tri čiarky v pravom hornom rohu). Každý člen bude mať pridelený vlastný QR kód.

Čo v Quappke nájdete?

V aplikácii Quappka nájdete zľavy na vstupy a služby do 5 celoročne otvorených termálnych kúpalísk nachádzajúcich sa v Nitrianskom kraji.
Partnermi tejto jedinečnej spolupráce sa stali:

Aplikáciu Quappka si stiahnite cez tlačidlá nižšie a užívajte si Termálny raj so zľavami.